uitschuiftafel 200 (+ 80) x 100 cm
Delmonte
{{selectedVariant.PriceGroupDescription}}- Primo Laminato (HPL) in natuurlijke houttint
- Onderhoudsvriendelijk en krasvast
- Klassieke look met subtiele metalen details

uitschuiftafel 200 (+ 80) x 100 cm
uitschuiftafel 200 (+ 80) x 100 cm
Delmonte
{{selectedVariant.PriceGroupDescription}}Bestel in jouw dichtstbijzijnde winkel
Dit product is in meerdere uitvoeringen leverbaar. Daarom kun je het alleen bestellen bij een van onze verkooppunten. Voeg het toe aan je wensenlijst en maak vervolgens een afspraak in de winkel.
Deze functie werkt enkel op mobiele toestellen. Scan deze code met de camera van je toestel en bezoek onze mobiele website. Klik vervolgens op "Bekijk in je ruimte".

In collectie Delmonte vinden we ook uitschuiftafel terug die 200x100cm meet en te verlengen is met 80cm tot een grote familietafel van 280cm. De tafel is uitgevoerd in Primo Laminato (HPL) en heeft metalen poten met een gelijkkleurige HPL-inleg. De tafels zijn, net zoals de meubels uit deze collectie, uitgevoerd in de kleur Oak Natural. Net zoals de kasten hebben ook de tafels een eerder klassieke look en staan ze mooi in authentieke interieurs. Het uitschuifsysteem van deze tafel is best ingenieus: onder de poten aan de kant van het verlengstuk zijn wielen bevestigd, wat het uitschuifsysteem extra vlot doet gaan.
De tafelbladen, het inlegwerk van de tafelpoten en de kasten zijn gemaakt van HPL (High Pressure Laminate), ook wel Primo Laminato genoemd. Primo Laminato is licht maar tegelijkertijd zeer sterk en duurzaam. Het ziet eruit als hout, maar is veel gemakkelijker schoon te maken en krasbestendig. Ook de kleurechtheid is hoog. Voor de dagelijkse verzorging is afvegen met een vochtige doek voldoende. Ook als er spatten of vlekken aanwezig zijn, is een vochtige, schone doek (zonder schoonmaakmiddel) meestal voldoende als je het oppervlak daarna snel droogwrijft! Voor hardnekkige vlekken of voor intensieve verzorging raden wij de CARE+ Foam Cleaner aan.Het grafietkleurige metalen frame maak je eenvoudig schoon met een schone, vochtige doek. Gebruik geen schuurspons om krassen te voorkomen en droog overtollig vocht direct af om roestvlekken te voorkomen.Let op: Om aanspraak te kunnen maken op garantie mogen de meubelen niet geschuurd worden!
Bijpassende producten
Onze 3D-modellen worden zo zorgvuldig mogelijk samengesteld. Het blijft echter een digitale tekening en wij kunnen niet verantwoordelijk worden gehouden voor eventuele afwijkingen in kleur, structuur of afmeting.
Klik voor algemene informatie en hulp op de knop ‘Help’ die je hier rechts ziet.