ottomane big links
Martano
vanaf € 1.700,-- Modern design met verstelbare hoofdsteunen
- Keuze uit vele stoffen, kleuren en luxe opties
- Behoefte aan ontspanning? Kies een relaxfunctie!
ottomane big links
-
1-zits arm links
-
1-zits arm rechts
-
1-zits zonder armen
-
2.5-zits
-
2.5-zits arm links
-
2.5-zits arm rechts
-
2.5-zits zonder armen
-
2-zits
-
2-zits arm links
-
2-zits arm rechts
-
2-zits zonder armen
-
3-zits
-
3-zits arm links
-
3-zits arm rechts
-
3-zits zonder armen
-
fauteuil
-
hoek big
-
hoekbank links - stof Brioni
-
hoekbank rechts - stof Brioni
-
longchair - big - links
-
longchair - big - rechts
-
longchair - small - links
-
longchair - small - rechts
-
ottomane big rechts
-
ottomane small links
-
ottomane small rechts
-
poef / hocker big - 80 x 60 cm
-
poef / hocker small - 60 x 60 cm
ottomane big links
Martano
vanaf € 1.700,-Stel samen in jouw dichtstbijzijnde winkel
Dit product bestel je in de winkel. Kies zelf de kleur, uitvoering en samenstelling uit een uitgebreid aanbod. Voeg het toe aan je wensenlijst en maak een afspraak. Een medewerker denkt met je mee, zodat het product precies wordt wat je voor ogen hebt.
Deze functie werkt enkel op mobiele toestellen. Scan deze code met de camera van je toestel en bezoek onze mobiele website. Klik vervolgens op "Bekijk in je ruimte".
Deze ottomane big links is een prachtige aanvulling op jouw Martano modulaire salon. Het ronde, kiezelvormige ontwerp maakt van Martano een ware eyecatcher. Personaliseer jouw ottomane big links helemaal naar jouw voorkeuren met een ruime keuze aan stoffen en kleuren. De handmatig verstelbare hoofdsteun zorgt voor optimale hoofd- en nekondersteuning. Deze ottomane biedt een heerlijk zitgevoel dankzij supreme foam, en voor extra comfort kun je kiezen voor pocketvering. Maak het comfort nog groter door Martano uit te breiden met een relaxsysteem. Style jouw ottomane big links helemaal af met het optionele designframe!
Vanwege de kleurinstelling van je beeldscherm kunnen de hier getoonde kleuren afwijken van de werkelijke kleuren. Onze verkooppunten beschikken over kleurechte stalen van alle stof- en leergroepen. Zo kom je nooit voor een verrassing te staan.
De beschikbare bekledingsopties (stof en/of leder) verschillen per model. Afhankelijk van het gekozen materiaal kunnen de naden van een zitmeubel variëren. Bij stoffen bekleding zijn er over het algemeen minder stiknaden nodig dan bij (micro)leder. Hierdoor kunnen er bij (micro)leder extra stiknaden zichtbaar zijn. Deze variatie in stikpatronen kan ervoor zorgen dat hetzelfde zitmeubel er, afhankelijk van het materiaal, anders uitziet.
Wil je meer weten over de verschillende soorten stoffen en leder? Bekijk het hele bekledingsoverzicht.
Keuze uit:
Pocketvering
Poot H13 Cm
Bijpassende producten
- {{configItem.optionGroupName}} {{configItem.displayName}}
Martano
Naar volgende stap
Configureer dit product in 3D en speel met samenstelling, materiaal en kleuren tot het naar wens is. Klik daarna op "Afspraak" om een afspraak te maken. Daar wordt jouw configuratie precies op maat voor je gemaakt.
De 3D-modellen zijn een digitale weergave. Kleuren, structuur en afmetingen kunnen in werkelijkheid licht afwijken.
Martano - ottomane big links
Modellen op voorraad
Er zijn voorraad modellen beschikbaar in ons centrale magazijn in Nederland. Let op: vraag jouw verkooppunt naar de exacte levertijd.















door op de naam van de stof te klikken. U kunt filteren met de kleurkeuzes bovenaan of u kunt eenvoudig door de verschillende keuzes en stofgroepen scrollen.
Indien er poten te kiezen zijn, is dit altijd de tweede keuze. Open het veld door op de omschrijving te klikken en klik vervolgens op de gewenste poot.