- Ik ben gemaakt uit duurzaam eikenhout
- Ik heb metalen grepen en accenten
- Mijn deuren en lades hebben soft closing

dressoir 180 cm - 2-deuren + 2-laden + 1-niche (+ led)
- bergkast 120 cm - 4-deuren + 2-laden + 2-niches (+ led)
- boekenkast 75 cm - 6-niches (knock down)
- buffet 150 cm - 1-deur + 2-glasdeuren + 3-laden + led
- dressette 170 cm - 2-deuren + 2-laden + 2-niches (+ led)
- dressoir 150 cm - 1-deur + 3-laden (onderkast van 39620)
- dressoir 210 cm - 3-deuren + 3-laden
- dressoir 240 cm - 3-deuren + 3-laden
- highboard 125 cm - 2-deuren + 1-lade + 1-niche (+ led)
- lowboard 150 cm - 1-deur + 1-lade + 1-niche (+ led)
- lowboard 180 cm - 2-deuren + 1-lade + 1-niche (+ led)
dressoir 180 cm - 2-deuren + 2-laden + 1-niche (+ led)
Farmland
{{selectedVariant.PriceGroupDescription}}
Stoer, eigentijds en ideaal voor liefhebbers van een strak landelijk interieur. Dit dressoir uit de Farmland collectie van Henders & Hazel is gemaakt van eikenhout en eikenfineer en voorzien van metalen accenten. Het hout is afgewerkt in de kleur Railway Brown. Dankzij de 2 deuren, 2 laden en 1 niche met ledverlichting heeft het dressoir, van 180 cm breed, aardig wat bergruimte. Het dressoir is ook in grotere uitvoeringen leverbaar.
- Artikelnummer {{selectedVariant.articleCode.substring(0,5) + '-' + selectedVariant.articleCode.substring(5)}}
- Afmetingen B 180 x D 45 x H 80
- Energielabel A++
- Materiaal
- Onderhoud
- Gewicht {{selectedVariant.netWeight}} kg
- Product overzicht Download paspoort
- Breedte 180 cm
- Diepte 45 cm
- Hoogte 80 cm
Wat vonden anderen van dit product?
Video
Welkom thuis!

Vergelijkbare producten
Onze 3D configurator is onlangs geoptimaliseerd om onze 3D modellen nóg realistischer te maken. Mocht je problemen ervaren, raden we aan om de cache van je webbrowser te legen (Ctrl + F5). Hierdoor geniet je van een geoptimaliseerde 3D-ervaring.
Onze 3D modellen worden met de grootst mogelijke zorgvuldigheid samengesteld en we streven naar een correcte en volledige weergave van al onze producten. De kleuren en structuren van de materialen kunnen echter afwijken van de werkelijkheid en er kunnen geen rechten ontleend worden aan de weergegeven inhoud. Banken worden altijd met de extra stiknaden van de lederuitvoering afgebeeld.